Uczestnicy

Mojito Agencja Kreatywna Sp. z o.o.

Dane kontaktowe
ul. Długa 19 ,
43-100 Tychy
Województwo
Śląskie
NIP
646-288-74-89
Rok założenia
2010
Ilość zatrudnionych
5

Opis firmy

Jesteśmy agencją kreatywną. Projektujemy szczęśliwe marki – wyraźne i z charakterem oraz solidne i kreatywne strony internetowe. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm. Poznaj nas bliżej i odezwij się – my też chcemy Cię poznać.

Wiele osób pyta – skąd ten słoń?! Będziecie zaskoczeni, jak wiele „słoniowych” cech jest niezbędnych przy projektowaniu silnej marki i kreatywnej pracy z klientami.

Oferta

Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm. Mamy misję i do jej realizacji podchodzimy całkiem serio. Chcemy umożliwić naszym klientom wyrównaną walkę na rynku oferując usługi porównywalne jakościowo do tych, na które mogą sobie pozwolić korporacje i duże firmy. Udowodniliśmy, że jest to możliwe. Chcesz wiedzieć jak – umów się z nami na kawę, porozmawiamy również o tym. Doświadczenie zdobywamy pracując już od 15 lat w branży.

reklamowej na różnych stanowiskach po obu stronach barykady… Swego czasu każdy z nas był na Twoim miejscu i wiemy, z jakimi problemami może borykać się Klient szukający solidnej i rzetelnej agencji. Mieliśmy do czynienia z klientami największego kalibru i z firmami zagranicznymi. Organizowaliśmy ogólnopolskie akcje reklamowe, wprowadzaliśmy na polski rynek nowe produkty, projektowaliśmy marki od podstaw.

Spełnialiśmy oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a teraz chcemy skorzystać z tego doświadczenia, wiedzy i umiejętności by tworzyć dla mniejszych, ale równie ważnych dla gospodarki firm – Takich jak Twoja. Poznaj nas bliżej i jeżeli już tu jesteś odezwij się – my też chcemy Cię poznać.

Łańcuch dostaw
OEM
Kategorie
Jakość, IT
Osoba dedykowana do tematów Czystości Technicznej