Uczestnicy

Qualimet

Dane kontaktowe
Poznańska 35 ,
41-711 Ruda Śląska
Województwo
Śląskie
NIP
634-258-77-21
Rok założenia
2018
Ilość zatrudnionych
2

Opis firmy

Firma QUALIMET powstała w 2018 roku w wyniku zapotrzebowania rynku na specjalistyczne podejście w budowaniu świadomości odnośnie czystości technicznej oraz badań materiałowych. Podczas wielu spotkań z klientami z branż takich jak automotive, aerospace oraz produkcji komponentów elektronicznych zauważyliśmy  potrzebę promowania czystej produkcji.

Oferowane przez firmę Qualimet materiały i akcesoria do analizy i monitorowania czystości technicznej zostały wyselekcjonowane w pełnej zgodności z wytycznymi norm VDA 19.1, ISO 16232 oraz VDA 19.2 przez co zapewniamy naszym klientom pełną wygodę, dokładność i powtarzalność przeprowadzanych testów oraz spokój i bezpieczeństwo podczas wymagających audytów zewnętrznych.

Rozumiejąc nowoczesne podejście firm produkcyjnych do redukcji własnych stanów magazynowych dla naszych stałych klientów gwarantujemy pełną ciągłość oraz terminowość dostaw.

Oferta

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo m.in.:

  1. Materiały i akcesoria do analizy czystości wg VDA19.1 oraz ISO 16232 dedykowane do laboratorium kontroli jakości:

proste systemy filtracyjne, wago-suszarki, filtry membranowe do analiz czystości technicznej 47 mm (różne warianty), drobne akcesoria laboratoryjne, odzież laboratoryjna ESD, worki bezpyłowe, maty dekontaminacyjne itp.

  1. Materiały i akcesoria do monitorowania cząstek w strefach czystych zgodne z VDA19.2:

pułapki do zbierania cząstek z powietrza, pieczątki oraz folie adhezyjne do zbierania cząstek z powierzchni, systemy ssące.

  1. Usługi w zakresie doboru urządzeń do preparatyki i analizy materiałów oraz czystości technicznej w laboratoriach kontroli jakości. Podaj nam wymagania swojego klienta a my dobierzemy dla Ciebie dedykowany i niezawodny sprzęt.

 

Kategorie
Clean Room, Laboratorium, Jakość
Osoba dedykowana do tematów Czystości Technicznej